EOST: Archiv novinek
Archiv novinek
4. 12. 2001   Gunny
Další zapomenutý link míří na stránky Rock Café, kde se kromě jiného nalézá i PRIESSNITZ V samotách (E.O.S.T. rmx)
3. 12. 2001   Gunny
Mno... kvůli toho předělávání stránek jsem trochu pozapomněl hodit sem link na stránky o českých kytarovkách. (Sorry.)
29. 11. 2001   Gunny
C Lounge del Mar @ Mecca: sobota 1.prosince od 20:00
C Lounge del Mar @ Zvonařka: neděle 1.prosince od 17:00
kromě jiných vystoupí i chilloutový projekt Jana P. Muchowa Beefklid
27. 11. 2001   Gunny
Po tuhém boji se zdá být nový design stránek kompletní. Speciální dík patří "Kevinu Shieldsovi" za návrh, který jsem sice tak úplně nepoužil, ale taky jsem ho tak úplně nezahodil. =)
Drobné změny asi ještě přijdou, ale snad už nic pracného. =)
16. 10. 2001   Gunny
Pokud patříte do stejné skupiny naivních aktivistů jako já, máte jedinečnou šanci protlačit EOST do první stovky v Českém slavíkovi. =) Nějakých 40 hlasů by mělo stačit a máme to v suchu. Ještě jsem sice nepřišel na to, k čemu to bude dobré, ale podobnými malichernostmi se můžeme zabývat až pak. =)
11. 10. 2001   Gunny
Jak jste si možná všimli, tak asi týden nefungovaly Vzkazy. Vzhledem k tomu, že jsou na veřejném serveru, nemohl jsem s tím nic dělat a ani jsem nevěděl, co se děje. Až tento týden mi přišel mail s omluvou, že server byl napadený virem, ale už je naštěstí zase v provozu. =)

A ještě zpráva, kterou mi před časem přeposlal člověk, kterému "často stoupá krev do hlavy" =) :

...Spíše taneční akcent bude mít na Vánoce připravovaná kolekce remixů, na níž si písně Hypnotix upraví podle své chuti například bratři Dušan a Jan Vozáryové nebo Jan P. Muchow...

11.09.2001   Gunny
Zdá se, že s podzimem začínají aktivity kolem EOST stoupat. Souhrn předchozího děje =) podle informací JPM (pro ty, kteří nečtou vzkazy):

Dne 14.10.01 vychází pod jménem "4B4" komplet 4 CD starých titulů EOST (Pigment, Susurrate, Fluidtrance Centauri, Free-D) + klipy. Zabaleno to bude ve speciálním papírovém obalu připomínajícím knížku a každé CD bude mít "svůj" obal. Jde o limitovanou edici 1000 číslovaných kusů, takže si pospěšte! =)

Navíc jako součást CD časopisu Živel vyšla skladba Pluto. Vznikla speciálně pro kompilaci a nebude na albu (které vyjde v příštím roce). Na skladbě (i na desce) se jako host a spoluautor podílí Ondřej Anděra (ex-WWW, třetí bodka Hm...).

02.08.2001   Gunny
Jedna věc nám tady hrozně chyběla... Průzkum veřejného mínění! =)
A protože jsem (někdy) zvědavý, přidal jsem sem anketu na téma Jaká je Vaše nejoblíbenější skladba na In Dust 3? To jsem zvědav, jak to dopadne! (Ačkoliv mám určité tušení... =)
17.07.2001   Gunny
Aspoň trochu se mi povedlo ubrat převést nějaké ty články a zmínky z tiskovin a síťovin, tak si je užijte.
Na základě některých připomínek jsem se taky pustil do přepisování textů písniček, ale bohužel jsem zjistil, že mi skoro ve všech zůstaly nějaké díry z nesrozumitelných pasáží, takže zatím nic. Snad že bych je zkusil přidávat postupně. Pokud by se našel nějaký nadšenec, který by se toho dekódování textů ujal, byl bych nadšen taktéž. =) (Docela by mě zajímalo, proč se vlastně texty nikdy neobjevily v bookletu.)
22.06.2001   Gunny
Metodou mírného pokroku v mezích zákona jsem provedl několik úprav tu i onde. Na plánovanou velkou aktualizaci mi nějak nezbyly síly, ale rozhodně jsem zvětšil SPAN. =)

Mimochodem, pokud jste neviděli předposlední pondělní Letadlo, tak Here se zmínili, že chystají remixové album (to už tady dlouho nebylo, co? =) a že "pan producent" samozřejmě přispěje jedním remixem.

06.06.2001   Gunny
Na ten messageboard (totiž 'vzkazy') tady chyběl pořádný link, a tak jsem byl donucen předělat menu. Možná, že je teď i hezčí. (Aspoň doufám. =) No a nějaké starší fotky, které se mi nashromáždily, se s těmi úpravami svezly...
02.06.2001   Gunny
Kapitánův deník:
Dne 1.6.2001 (Gregoriánského kalendáře) jsem byl spolu s P.S. (teď už taky inženýrem - ještě jednou blahopřeju! =) na Global Connection Party na Černé louce v Ostravě, kde kromě jiného hráli Lazy Jimmy, a tak se stalo, že jsem se zoči-voči setkal s JPM. Pravda, prostředí konverzaci příliš nepřálo (skoro jsem neslyšel sám sebe), ale přinejmenším jsem se dověděl, že podezřelý vzkaz na nástěnce je plně originální a pochází přímo od nejvyššího (190 cm?). Tak si toho važte (já si toho vážím =)!
Pokud jste tam nebyli, tak máte šanci se podívat na fotky na Gonzově stránce. (Bohužel, fotky pódia jsou většinou dost rozmazané, kdežto já jsem naopak rozmazaný málo. =)
22.05.2001   Gunny
Výčitky svědomí mě donutily k alespoň malé aktualizaci. =)
Kromě drobných změn diskografie, kterou udržuje v bezvadném stavu "Paul Sad" (a já mu to kazím =), jsem chtěl všem ctěným návštěvníkům připomenou anketu ČKD. Konečně bylo uvedeno do provozu hlasování přes web, takže už vám nic nebrání v hlasování. (Běda vám, jestli nevyhraje Neon! =)
www.czech-tv.cz/ckd/

28.03.2001   Gunny
Nejsem si jistý proč, ale za pomoci serveru GuestPage.com jsem vyrobil něco jako nástěnku. Můžete tam psát, co chcete - třeba dotazy, ale nevím, kdo vám na ně odpoví. =)
26.03.2001   Gunny
Docela rozsáhlá aktualizace - přibyly nějaké fotky a články včetně unikátního historického článku z Pointu z roku 1992, který mi dodal Tomáš Nový. (Nemluvě o tom, že si na tom článku OCR vylámalo několik bitů, takže jsme ho museli společnými silami přepsat ručně.)
13.03.2001   Gunny
Známý dobrodinec (P.S.) za mě aktualizoval diskografii, takže sem (tam) s ní!
20.02.2001   Gunny
Celkem jsem přidal 11 článků - od roku 1999 až dodnes. (Skoro - než jsem se uvedl do chodu a zase něco upravil, tak stihly zestárnout i ty nové.)
10.01.2001   Gunny
Již tradičně jsem zapomněl přenést na server některé obrázky, takže oprava.
08.01.2001   Gunny
Tak vás vítám u nás ve mlejně! =)
...a vlastně i v novém roce, desetiletí, století a tisíciletí!
A abychom nezačínali tak nasucho, tak jsem konečně upravil nějaké článečky i fotky. Jeden článek už je dokonce datovaný jako letošní! =)

Mimochodem, na www.worldonline.cz se prý chystá na 11.1. rozhovor s JPM, takže pokud máte v záloze rafinované otázky, můžete je na příslušném místě odložit už teď.
Nahoru
Designed by Gunny & Strictly Blue