EOST: Archiv novinek
Archiv novinek
28. 11. 2002   Strictly Blue
Globus news:
Česká republika je po Spojených státech absolutně první evropskou zemí, kde byl zahájen jedinečný hudební projekt ABSOLUT VODKY pod názvem ABSOLUT ALBUM. České ABSOLUT ECSTASY OF ST. THERESA je první národní variantou projektu ABSOLUT ALBUM v Evropě.
Projekt ABSOLUT ALBUM je letošním nejdůležitějším projektem ABSOLUT VODKY v České republice. Proto je mu věnována velká pozornost jak ze strany médií, tak ze strany reklamních a promotion aktivit.
Komunikován bude nejen nový reklamní vizuál ABSOLUT ECSTASY OF ST. THERESA, ale také re-edice alba 4B4 od skupiny The Ecstasy of St. Theresa, které se stalo předlohou pro tento reklamní vizuál, a které vychází v listopadu. Celý projekt ABSOLUT ALBUM vzdává hold obalům klasických hudebních nosičů, proto i ojedinělá česká re-edice vychází v LP přebalu. Přestože se kult vinylů pomalu vrací, re-edice ABSOLUT ECSTASY OF ST. THERESA bude, i přes svůj LP obal, obsahovat 4 tradiční CD.
Podpora celého projektu (tedy i re-edice) bude probíhat formou PR ve všech denících (MF Dnes, Lidové noviny, Právo, Večerní Praha), hudebních (Rock & Pop, Report, Ultramix, X-mag) a společenských časopisech (Show, Harpers Bazaar, Playboy, X-max, Esquire, Quo, Elle). Dále pak formou inzerce, ve které bude uveřejněn celostránkový vizuál ABSOLUT ECSTASY OF ST. THERESA ve dvou po sobě jdoucích číslech časopisů Show, Rock & Pop, Report, Ultramix, Stereo Video a X-mag. Re-edice se bude objevovat v rámci tipů na vánoční dárky jak ve výše zmíněných časopisech, tak ve vysílání Radia1.
31.10. 2002   Gunny & Strictly Blue
U příležitosti vydání Slowthinking (se zpožděním) a souvisejícího turné (taky trochu pozdě =) jsme dali dohromady miniweb, kam bychom chtěli dávat všechno, co se Slowthinking souvisí.
29. 10. 2002   Strictly Blue
A máme tady jednu raritku - v novém čísle hudebního magazínu Ultramix se na přiloženém cd nalézá dosud nikde nevydaný remix I'm (Not Really) Optimistic od slovenských Veneer.
17. 10. 2002   Strictly Blue
Něco pro sběratele: U CDirect vyšel singl studiového projektu NSONIC a remix písně Dream Of East obstaral(i) Lazy Jimmy.
7.10. 2002   Gunny
Po delší době jsem se dostal k mírnému doplnění archivu článků a obrázkové galerie.
1.10. 2002   Gunny
Stanice O zahajuje provoz a jedním z kandidátů do hitparády je i klip 'I'm (Not Really) Optimistic'. Na webu sice není ukázka, ale za to se tam dá hlasovat. =)

19. 9. 2002   Strictly Blue
PROMOAKTIVITY k novému albu:
Televize:
videoklip I'm (Not Really) Optimistic nasazen do hudebních i dalších pořadů (Paskvil, Noc s Andělem, Dobré ráno, Snídaně, Kulturní týdeník, Medůza)
Tisk:
články a recenze v hudebních časopisech (Ultramix - titulka, XMag, Show, Report, Musiq - titulka, Živel, Beng), společenských a style magazínech (Esquire, Reflex, Týden, Houser, Navigátor, XMass, Cosmopolitan, Elle, Harpers Bazaar, Red Hot apod.), denním tisku (MF Dnes, Lidové noviny, Právo)
Radio:
spotová kampaň (Radio 1, Rádio Expres)
rozhovor (Expres, Radio 1, ČRo Plzeň)
6. 9. 2002   Strictly Blue
V září vychází u Intellygent Records 2CD kompilace českých a francouzských interpretů s názvem Prague Loves Paris. Na prvním downtempové disku (Tired Soul Selection) se nachází i skladba I'm (Not Really) Optimistic.

4. 9. 2002   Gunny
středa 11. září 2002 – Roxy Promotion a D Smack U uvádějí ve SK8 parku Štvanice:
REARRANGE – benefiční akce na obnovu povodní zdevastovaného klubu Roxy
více než 20 kapel a DJs / kapacita 4.000 osob
start 13:00 / end 22:00
live: HYPNOTIX, FLOEX, INDY & WICH, LAZY JIMMY, SOUTHPAW, OVER3, BLOW, FASTFOOD a další...

Mimochodem, tracklist Slowthinking (Slow Thin King? =) je zařazený do diskografie.

30. 8. 2002   Gunny
Strictly Blue získal od LL několik informací o nové desce:
Stále (to je včera =) neexistuje oficiální název, na desce by mělo být 10 písniček (tracků), 3 předěly a datová stopa.
Na obsahu CD-ROM stopy se ještě pracuje a měla by obsahovat klip(-y?), možnost udělat si vlastní remix (tentokrát bez soutěže =) a další věci.
Za zmínku stojí i to, že se nakonec na desku dostalo Pluto (prý na přání Katky). Prozatímním kandidátem na další singl je Local Distortion, ale to se samozřejmě ještě může změnit.

Navíc se objevil další plánovaný termín koncertu: v listopadu v pavilonu A na Černé louce v Ostravě, pořádá klub Boomerang.

28. 8. 2002   Strictly Blue
EOST.CZ - CTRL+C & CTRL+V: 27|08|02 - Včera bylo (konečně) domíchano album! Definitivní datum vydání je 07.10.02. Více informací již brzy.

Kopřivnická Nora hlásí na 19.10.2002 koncert EOST v místní krytu civilní ochrany + support Veneer - slovenský objev, jejichž první desku produkovali Dud Neuwerth a Milan Cais

20. 8. 2002   Gunny & Strictly Blue
Podle údajů EMI by nová deska EOST (stále vedená pod ořezaným názvem "Science Of Silen") měla vyjít 23.9.2002.

21. 6. 2002   Gunny
Mezi články jsem přidal pár kousků z denního tisku z několika posledních týdnů (případně měsíců =).

20. 6. 2002   Strictly Blue
Chcete nový singl I'm (Not Really) Optimistic ZADARMO ?!? Zkuste štěstí v soutěži na Musicserver.cz !

19. 6. 2002   Gunny & Strictly Blue
Podle nepotvrzených zpráv se chystá svatba. Nevíme, jestli je to pravda, ale pro jistotu blahopřejeme! =)

4. 6. 2002   Gunny & Strictly Blue
Jak jste si už asi všimnuli, www.eost.cz bylo opět uvedeno do provozu. Kromě jiného už obsahuje i oficiální informace o singlu 'I'm (Not Really) Optimistic' - datum vydání je stanoveno na včerejšek (t.j. 3.6.), a tak se nám povedlo vyštráchat i obal - detaily jsou k nalezení v diskografii.
Dále stojí za zmínku nový Živel, který obsahuje CD 'Almost Sound - compiled and almost sounded by jan p. muchow'.
7. 5. 2002   Strictly Blue
Z Globus Music: ABSOLUT ECSTASY! S velkým potěšením konstatujeme, že albový komplet 4B4, který na podzim loňského roku vydala klasická sestava kapely Ecstasy Of Saint Theresa ve spolupráci s firmami Magic Tree/Mute CS, byl vybrán mezi ty vzhledově a obsahově u nás nejvíce vyhovující náročným parametrům prestižní kampani Absolut Vodka. V průběhu května bude probíhat velká marketingová akce (kluby, tisk) s cílem určit postupujícího do podzimního pařížského finále, držme tedy EOST palce, a mezitím nabídněme poslední desítky tohoto limitovaného a číslovaného nosiče všem zájemcům...

více o tipovací soutěži zde

2. 5. 2002   Gunny
Po kratší vnitrostránkové diskuzi jsme mezi ukázky zařadili tři nové písničky z webcastu a současně je tu anketa, jak se vám líbí, takže máte šanci se k tomu nějak vyjádřit.
25. 4. 2002   Strictly Blue
Přidání videoklipů Neon a Pluto do sekce Ukázky.
15. 4. 2002   Gunny
Dnes jen tiše žasnu. Nejen že dlouho slibovaný webcast se přiblížil na dohled (viz Vzkazy), ale na stránkách Atlasu jsou kromě pozvánky i dva klipy: Neon a prozatím dokonale utajené Pluto. Kdo neviděl, neuvěří. =)
11. 4. 2002   Strictly Blue
Aktualizace diskografie.
9. 4. 2002   Gunny
Podle údajů z dobře informovaného zdroje, který si nepřeje být jmenován (ehm =), jsou zatím hotové stále jen tři písničky, které se v lednu míchaly v ostravském studiu 'C' (Citron). Zbytek se bude dokončovat na přelomu dubna a května v Sonu, takže předběžně určený termín vydání (15.5.) asi nevyjde.

Uvnitř stránek opět přibylo několik článku (asi tak 10, ale převážná většina jsou 'dluhy' z loňska), ale hlavně: Pavel Smutný byl oficiálně pasován na spoluautora. =)

1. 3. 2002   Gunny
Po delší době taky nějaká aktualizace uvnitř stránek - do galerie jsem přihodil pár starších fotek, které na to zařazení už delší dobu čekaly.
22. 2. 2002   Gunny
27. 2. od 14 hodin LIVE CHAT s hudebníkem J. P. Muchowem na Volný.cz
20. 2. 2002   Gunny & Strictly Blue
Katalog MONITOR/EMI:
Kat. číslo: 538498-2
ECSTASY OF ST.THERESA - SCIENCE OF SILEN
Doporučená cena: 459
Datum vydání: 15.5.2002
Název je ořezaný na 40 znaků, takže to je zřejmě důvod nedokončenos- =)
15. 2. 2002   Gunny
Science of Silen. (To je předpokládám překlep. =) Jakékoliv podrobnosti chybí.
29. 1. 2002   Gunny
V sobotu byli v Noci s Andělem jako hosté OK Band (+ Luboš Mikula) a Vladimír Kočandrle zmínil, že by OK Band měl vydat desku remixů (not again! =) se čtyřlístkovským názvem Mixle v pixle. Jako jednoho z remixérů vyjmenoval i JPM.
18. 1. 2002   Gunny
Zase se objevilo několik článků z poslední doby, které obsahují i pár informací o nové desce. Jaro se blíží!
5. 1. 2002   Gunny
Zázračně se mi povedlo uhodnout heslo k počítadlu, takže návštěvy by se už zase měly správně evidovat.

4. 1. 2002   Gunny
Štěstí, zdraví, dlouhá léta a vůbec samé dobré věci - nový rok je tu! Sice se mi zatím nepovedlo uvést do chodu počítadlo, protože jsem k němu ztratil heslo, ale aspoň jsem trochu snížil manko u článků.

Nahoru
Designed by Gunny & Strictly Blue