EOST: Archiv novinek
Archiv novinek
24. 11. 2005   Strictly Blue
JPM produkoval úvodní singl z nové desky pražské kytarovky Roe-Deer, jehož vydání je podle stránek kapely na spadnutí. Více informací brzy.
14. 11. 2005   Strictly Blue
Asi už je všem jasné, že letos se nové desky nedočkáme. V mezičase si Jan P. Muchow odskočil k remixu Malá Queen (remixed by Jan the Saint RMX) pro Precedens (bonus na jejich nové desce Abpopa/Aurora) a dále produkuje debutovou desku mladé kytarovky Toneless, která vyjde na jaře 2006.
9. 10. 2005   Strictly Blue
Jan P. Muchow je podepsaný jako producent pod společnou skladbou Mekyho Žbirky s Ivou Frühlingovou "Někdy stačí jen dát dech". Píseň se nachází na novém album Mekyho Žbirky "Dúhy" a je zároveň průvodní skladbou nového seriálu televize Nova "Ordinace v růžové zahradě".
4. 10. 2005   Strictly Blue & Gunny
Rádi bychom pogratulovali šťástné mamince - Katce Winterové - k jejímu přírustku do rodiny - synovi Matyášovi !
1. 9. 2005   Strictly Blue
Krátký rozhovor na téma nové desky vyšel dnes na stránkách XMAGu a po prokousáním se suchým humorem JPM zjistíte pouze jeden fakt - EOST je tak v polovině nahrávání nové desky...
10. 8. 2005   Strictly Blue
Hned ve stejný den - 15.srpna - se začínají natáčet dva nové české filmy o jejichž hudební složku se postará Jan P. Muchow. Pusinky režisérky Karin Babinské jsou prázdninovou dívčí road-movie, zatímco nový film Davida Ondříčka Grandhotel, který vzniká na základě scénaře Jaroslava Rudiše je příběhem neurotického portýra, samotáře, který nikdy neopustil Liberec. Ve filmu se mimo jiné objeví i nové písně seskupení Umakart.
22. 6. 2005   Gunny
Na serveru Boombap.cz se před časem (no jo, máme zpoždění =) objevil klip k Du dolů. Asi by bylo možné rozebírat, koho KW v tom klipu připomíná, ale zpravodajství má být oddělené od komentářů, a tak si dojmy necháme pro sebe. =)
9. 5. 2005   Strictly Blue
Záznam rozhovoru na Rádiu 1 z minulé středy je k dispozici v naší Goodies sekci. Celou píseň V.R.! ve formátu wma z nového ep It je možno stáhnout na stránkách EMI.
6. 5. 2005   Strictly Blue
Letní koncerty Umakartu:

8.7. - Colours Of Ostrava, Ostrava
15.7. - Bažant Pohoda, Trenčín (SK)
16.7. - Boskovice 2005, Boskovice
13.8. - Love Factory, Tábor
2.9. - Střekovská Mumie 2005, Ustí n. L.
3.9. - Semtex Culture 2005, Brno
29. 4. 2005   Strictly Blue
EOST odehraje v květnu pod delší odmlce hned tři koncerty:
12.5. Londýn - Club AC30
13.5. Londýn - Cargo - Pulse festival
27.5. Praha - Palác Akropolis - Koncert na podporu Amnesty International

K oficiálním informacím můžeme jen přidat, že to budou podle náznaků pravděpodobně koncerty letos jediné (Umakart se však objeví na několika letních festivalech). Na těch květnových se kapela bude prezentovat v trochu pozměněné sestavě - přibyde živý! bubeník Ondřej Pečenka (Folk3mail) Marek Klasna (Folk3mail, Kuřecí nářez, Goro) a kytarista Aleš Březina (ex-Roe-Deer, Aneta Langerová Band) a ubyde počítač.
Pokud se chcete přenést v čase a vzpomínkách o rok zpět a dozvědět se, jak vypadaly koncerty EOST v Londýně minulý rok, čtětě v příspěvku Na pokraji slávy...

V pondělí 02.05.2005 vychází nové EP s názvem It (termín vydání nového alba je stanoven na říjen) na kterém se objeví např. coververze The Perfect Needle od The Telescopes nebo živá verze Happy R z nedávného akustického koncertu v Divadle Kolowrat. Podrobnosti v diskografii.
13. 4. 2005   Strictly Blue & Gunny
Sice nevíme, do jaké míry můžeme věřit "nejmenovaným zdrojů z blízkého okolí", ale i přesto raději gratulujeme a přejeme všechno nejlepší Kateřině k její nadcházející nové (životní) roli...
3. 4. 2005   Strictly Blue
Vysokou vlnu zájmu, radikálních prohlášení a rudých očí si vysloužil JPM svým vystoupením v seriálu Redakce. Tak se na to hostování podíváme, ne? (Xvid, 5,13MB).
3. 4. 2005   Strictly Blue
V nedávné anketě Klip roku 2004 se dva zástupci od EOST umístili na 58.místě (Happy R, 226 hlasů) a 75.místě (Local Distortion, 191 hlasů). Pro příště by to chtělo více fanatických Lucek... :-)
1. 4. 2005   Strictly Blue
Fotky ani zvukový záznam (zazněly 2 nové písně!) z nedávného mash-up koncertu EOST vs. Kryštof se mi zatím nepodařilo nalézt, tak si o tom aspoň přečtětě v článku michala nanoru spojené s psychoanalýzou Richarda Krajča.
25. 3. 2005   Strictly Blue
Nastal ten správný čas... DJ Wich vyráží na turné Time Is Now Live! a od dubna do května navštíví Pardubice, Olomouc, Ostravu a České Budějovice. Poveze si sebou velké množství hostů a v sestavě nebude chybět ani Katka Winterová. Více informací a přesný rozpis koncertů je k dispozici na stránkách XMAGu.
11. 3. 2005   Strictly Blue
Příští týden, konkrétně ve čtvrtek 17.3. na TV N@va se v sitcomu Redakce jako host objeví JPM. O tom, jak se ke své další herecké roli dostal, prozrazuje v Týdeníku Televize.
8. 3. 2005   Strictly Blue
Dnes nám povstal z popela Rock & Pop a ve svém nové čísle přináší rozhovor s JPM.
22. 2. 2005   Strictly Blue
To si tak člověk zajde na nový film Petra Zelenky Příběhy obyčejného šílenství i s vědomím, že postava Mouchy oproti divadelní hře vypadla. Při sledování filmu je překvapený, že doprovodná hudba Karla Holase v některých momentech má takovou "mouchowskou" atmosféru. No a když si v následné soutěži jde převzít z rukou tvůrců filmu soundtrack, dozví se, že je na něm "jedna skladba, kterou složil J.P.Muchow, která se ale do filmu nedostala"... Ta skladba se jmenuje Storey Story a text k ní napsal michal nanoru.
11. 2. 2005   Strictly Blue
DVD FastMoving/Slowthinking bylo nominováno na sošku Anděla v kategorii DVD roku. Konkurenci tvoří Kabát (2003 - 2004) a Monkey Business (Lazy Youth Old Beggars).
26. 1. 2005   Strictly Blue & Gunny
Asi jste si všimli, ze oficiální web www.eost.cz po delší době ožil, ale poněkud při tom zblednul. Přiznáváme, že v tom jako dočasná (?) výpomoc taky máme prsty... (Strictly Blue osm, Gunny dva. =)
24. 1. 2005   Gunny
Sice to přímo nesouvisí s EOST, ale nedá mi to, abych nevyjádřil úžas nad množstvím fanoušků serveru P4R+YP30P13.(Z, kteří se zničehonic vynořili po celém českém internetu.
Skoro to vypadá, že neexistuje ani jediný článek o koncertu R.E.M., u kterého by se v diskuzi o serveru někdo nezmínil.
Jen tak dál, ale beze mě... =P
Klíčová slova: V;46RA, (;4L;S a spam vůbec.
23. 1. 2005   Gunny & Strictly Blue
Na stránkách Noci s Andělem je možné hlasovat do ankety o klip roku 2004. EOST má v nabídce Happy R a Local Distortion.
17. 1. 2005   Gunny (upraveno)
Server P4R+YP30P13.(Z informuje, že Katka Winterová vystoupí 28.1. "Live on Stage" v rámci představení desky Time Is Now DJ Wiche.
5. 1. 2005   Gunny
Vít-áme Vás v novém roce. =)
Za zmínku stojí, že prvním českým filmem tamtéž se stane film Žralok v hlavě, ke kterému "hudbu připravil ve svém studiu Balance Honza Muchow (EOST)". Oficiální stránky filmu si toho sice nevšimly, ale tvrdí to liška a někteří recenzenti. =)
Nahoru
Novinky| Skupina| Diskografie| Texty| Ukázky| Galerie| Články| Linky| Autoři
Designed by Gunny & Strictly Blue