EOST: Autoři: Úvod
Neoficiální stránka o skupině
Ecstasy of Saint Theresa

Bývá dobrým zvykem, že stránky různých hudebních skupin vytvářejí jejich nejvěrnější fanoušci. Obvykle to bývají lidé, kteří mají celý pokoj pěkně monotématicky vytapetovaný, znají všechny texty písniček a samozřejmě vlastní všechny desky, které skupina vydala, včetně prvních dem, které skupina nahrávala přes mikrofon na mono magnetofon a o jejichž existenci už samotní členové skupiny nemají ani ponětí. K tomu, aby se člověk mohl pustit do výroby fandovských stránek, je prostě potřeba nějaká kvalifikace. Je to už taková nepsaná tradice a zatím si na to nikdo příliš nestěžoval.

Bylo by tedy logické, aby nějaký zarputilý fanoušek udělal stránku EOST. Alespoň já jsem předpokládal, že už někdo něco takového udělal, ale to jsem se spletl - ať jsem hledal jak chtěl, stránka zkrátka nikde není. A tak jsem se rozhodl, že ji udělám já.

Asi už jste pochopili, v čem je hlavní problém - já zřejmě nejsem ta pravá osoba, která by se do něčeho podobného měla pouštět, protože mi chybí to správné zaujetí pro věc a vůbec nemám dost hluboký ponor do problematiky, ale co... někdo to udělat musí, ne? =)

Vít Čondák (Gunny) 16. 8.1999

Nahoru
Designed by Gunny & Strictly Blue